Diskusia

Viac
19 júl 2014 21:52 #10673 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
blbost, nema lan ani wifi a nieje full hd

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
19 júl 2014 21:58 #10674 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
Ano, ve Skylink Ready by fungovat měla.

A ještě jedna rada: U popisu produktu 600 v Agem nikde není uvedeno, že v něm nelze provozovat Skylink M7 karty. Seriózní prodejce to vždy uvede www.satelity.ellano.sk/32200/ab-cryptobo...mi-kabel-zdarma.html

Najdete tam informaci: Prijímač dodávame s najnovším softvérom, upravený pre čítanie všetkých typov kariet Skylink (okrem kariet Štandard M7)

Takže tím se můžete pokusit bránit, že vám tuto informaci při koupi v Agem neposkytli.

Být vámi pokusím se přijímače vrátit a pak si nechat poradit zde, co by vám nejvíce vyhovovalo a přijímače si také zde zakoupit. Nedostanete jen přijímač, ale i potřebné informace, solidní jednání a další podporu.

A to radím z vlastní zkušenosti. Za to, že si zde něco koupíte nic osobně nemám, jsem také jen zákazník, který přispívá do fóra. Ale už jsem se na jiných obchodech také spálil a zde se vždy všechno vyřešilo k mé spokojenosti. A tak kupuji raději zde na slovenském e-shopu, byť jsem z ČR.....

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
19 júl 2014 22:01 #10675 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Ano, presne na to som myslel ze nema napisane ze tie karty nepodporuje! Budem sa tym branit ale problem je v tom ze AGEM peniaze nevracia, maju to aj v obchodnych podmienkach, jedine tak ze zoberiem iny lepsi a kompatibilny kus, teda tri

nakoniec som vybral toto:

www.agem.sk/produkt/satelitny-prijimac-s...-ready-16864225.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
19 júl 2014 22:07 - 19 júl 2014 22:10 #10676 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
Konkrétně tento mám a funguje dobře. Ale aktuálně na něm nejdou přehrávat YouTube videa. A jelikož je to Skylink Ready, tak vydání nové verzi FW trvá většinou hooodně dlouho. Takže těžko říct, zda to bude opravené.

Pokud přijímač chcete na koukání a nahrávání, tak je to podle mě dobrá volba. Pokud ale počítáte s dalšími funkcemi, jako třeba zrovna YouTube, tak ten bohužel zrovna nepůjde.

Jenže to je obecný problém většiny Skylink Ready, protože FW musí schválit a podepsat Irdeto a Skylink, takže vydávání nových verzí je trochu problematické a zdlouhavé.

Zdeněk

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K
Posledný krát upravené:19 júl 2014 22:10 ZdenekMi
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: jacho6380

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
19 júl 2014 22:20 #10677 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Dakujem za odpoved, pokusim sa to v ageme vymenit za tento model. Youtube neriesim nakolko je na telke a na PC. Uz len to dokazat vymenit a doplatit!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
19 júl 2014 22:22 #10678 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
OK. Tak držím palce, aby to vyšlo k vaší spokojenosti.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 07:39 #10679 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Nechapem ale k comu je dobre ze toto Skylink robi! Nechal som to celu noc a nic takze len vymena!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 07:47 #10680 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Este dotaz. Nevymanili by mi v Skylinku tie karty za take ktore by mi isli?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
20 júl 2014 08:00 #10681 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
S tou výměnou karet nevím, můžete to zkusit. Ale myslím si, že moc ochotní k tomuto kroku nebudou. Šance uspět je nejspíš minimální. Stačilo by, kdyby vám za ně dali karty výměna, které jsou ICE.

Další možností ještě je sehnat zaregistrované karty ICE a nechat si je přeregistrovat na sebe. Občas se dají sehnat přes aukro nebo by jste se musel domluvit s nějakým satelitním technikem, který je má ještě k dispozici a vyměnit je s ním. Ale pozor na to, že musí být již registrované. Registrace těchto karet již byla ukončená.

Zdenek .

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 08:21 #10682 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
20 júl 2014 08:40 #10683 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
Ano, to je ona. Ta by tam fungovala.

Jenže je zde jeden velký problém. Tuto kartu samostatně nezaregistrujete. Lze jí registrovat jen výměnou za staré karty Cryptoworks. Takže když jí koupíte, tak vám zase bude k ničemu, protože vám ji Skylink nepovolí samostatně zaregistrovat. A přeregistrace za ty původní karty také nepůjde, protože kontrolují jakého typu jsou původní karty.

Skylink by vám to musel nějak extra změnit mimo jejich standardní systém a to mám obavu, že nebudou ochotni. Můžete se jich zkusit zeptat, ale jsem si téměř jistý, že to odmítnou.

Podle mě jsou reálné jen dvě možnosti:
1.) Vyměnit přijímače
2.) Sehnat od někoho starší karty ICE a přeregistrovat je na sebe (ale ty původní vám budou k ničemu) a je zde riziko, že s tím budou nějaké problémy.

Jelikož již karty máte, tak mě jako nejlepší varianty (ze všech těch špatných) přijde udělat výměnu přijímačů.

Skylink tím komplikuje zákazníkům život. Ale proč to dělá, to by bylo na dlouhou diskuzi. Je to dáno hlavně jejich vazbou k firmě Irdeto, která se samozřejmě snaží, aby získala co nejvíc peněz za licenční poplatky z licencovaných čteček a modulů.... To je asi hlavní důvod.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 09:03 #10684 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
No nic, skusim tam zavolat, poviem co je vo veci, poviem ze pristroje mam doma ud roku 2013 a karty kupovane teraz a co s tym dokazu spravit, skusim ich nejak zlomit. Ak to nepojde tak zajtra spravim bordel v ageme. Za to ze predavaju pristroje a nikde neuvadzaju ze nepodporuju dane karty. Kludne sa im budem vyhrazat aj sudom. Musia mi to vymenit!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ZdenekMi
  • ZdenekMi-ov Avatar
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Čas je pouhá iluze, zdravím Vás :-)
Viac
20 júl 2014 09:12 #10685 od ZdenekMi
Odpoveď od ZdenekMi na tému Diskusia
U Skylinku moc šancí nevidím, ale člověk nikdy neví.

V Agame - pokud budou jen trochu solidní, tak vám to vymění. Případně zkuste vyhrožovat, jak píšete, snad nakonec povolí...

Držím palce. Dejte pak vědět, jak se to vyřešilo.

Zdenek

Ing. Zdeněk Mihula
Vu+ Ultimo 4K, Vu+ Solo 4K, Dreambox DM920 UHD
:woohoo: Navštivte nás: Veřejná skupina fanoušků UHD 4K

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 09:24 #10686 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Urcite napisem, v skylinku su dnes od 10:00 tak najprv vyskusam tuto variantu a ked nic tak idem na AGEM pekne z ostra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
20 júl 2014 10:14 #10687 od jacho6380
Odpoveď od jacho6380 na tému Diskusia
Tak som volal na skylink a pani mi povedala ze takato vymena nieje mozna. Vraj si mam napisat pisomnu ziadost a ako sa oni vyjadria. Vcera ked som k nim volal tak mi to zdvihol chlapik a nadyktoval som mu cislo karty a prijimac a nepovedal mi ze to nepojde, povedal len ze ked uhradim registracny poplatok tak to nabehne a nic, a zbytocne ma nechal uhradit registracny poplatok 120€ za tri karty. To potom naco tam maju tych ludi ked podavaju klamlive informacie?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.246 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu