problém instalace SW do Ipbox 9000

  • salora
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
20 okt 2021 07:29 - 20 okt 2021 08:01 #25738 od salora
problém instalace SW do Ipbox 9000 bolo vytvorené salora
Zdravím ,dostal se mi tento box do ruky od nedohledatelného předchozího majitele a i když používám DMka a nemám nouzi o STB tak mě tento box docela zaujal a chtěl ho dát do provozu ale ani s pomocí znalejšího kolegy na tyto stb z SK co komunikuji na skypu nejsme schopni ho dát do chodu .Je tam nějaký FW Experimental .... a s ohledem na to že ho chci použít /dát do chodu/ na sharing tak potřenuji přístup na sít IP mám ok ale už ne přihlášení /neznám heslo a jméno/ kterých jsem odzkoušel nespočet tak jsem to nakonec vzdal a zkusil to na doporučení kolegy stáhnout nový image pomocí USB jak jses pokoušel nakonec i ty ale narazil na problém stejný jako ty ,návody instalace se navíc různí někde uvádějí vsunout USB po vypnutí boxu někde po zapnutí apod. tak či onak stejně se nedaří provézt upgrade , a po každém pokusu jen bootuje starý image .
Nakonec jsem dospěl k zobrazení USB upgrade ale tím že jsem napřed po předcozím kompletním vypnutí hl. vypínačem vzadu zmáčknul a držel přední tl. vyp. ST,B následně zspl zadní hl. vypínač a po chvilce se objevilo na displeji USB upgrade ,zprvu jsem jásal a myslel že je vše ok a nový SW to stáhne ale ukázalo se že nikoliv a a ani po půl hod. se nic nedělo /neukončilo a neprovedlo kýžený restart/ nakonec jsem zjistil že se objeví hláška USB upgrade i když tam USB dozadu nezasunu což mě zarazilo a nepříjemně překvapilo.
Nevím zda tu nepíšu zbytečně nepíšu román s ohledem na dost starý příspěvek v tomto foru nicméně bych uvítal jakoukoliv informaci a radu které se ani tobě jak jsem si všiml nedočkal a odpovídal jsis v podstatě sám a nakonec také i vyřešil .
Děkuji za rady a pochopení.
Posledný krát upravené:20 okt 2021 08:01 mod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
20 okt 2021 08:09 #25739 od mod
Odpoveď od mod na tému problém instalace SW do Ipbox 9000
Možno ti pomôže toto.

Táto príloha je pre hostí neprístupná.
Prosím, pre jej zobrazenie sa prihláste alebo zaregistrujte.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Táto správa obsahuje prílohu.
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte sa pre zobrazenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu