instalace cool tv guide openatv7.0rc

Viac
15 máj 2022 21:38 #26201 od Olda
Ahoj mám dotaz na instalaci pluginu "enigma2-plugin-extensions-cooltvguide_Coolman_V7.7.0_all.ipk"
Je to 14 dní a koupil jsem můj první přijímač se systémem enigma2. Mám AX 61 combo. Když jsem se trochu rozkoukal tak jsem nainstaloval nové openATV v7.0 RC . Openatv jsem ínstaloval do volného slotu přes webové rozhraní. Zjistil jsem ale že tam není instalovaný plugin cool tv guide a tak jsem ho stáhl na stránkách zde a tak nějak podle návodu nainstaloval pomocí Usb. Zdálo se že se plugin nainstaloval a tak jsem restartoval enigmu a pak i celý přístroj, ale plugin se mi v seznamu nezobrazuje. Pouze se objevil v seznamu jako možný plugin pro odinstalaci v adresáři extensions. Při vstupu do pluginů mi navíc systém píše chybové hlášení "warning některé pluginy nejsou dostupné extensions.. Cool tvguide (No module named 'plugins.extesions.Cool tv guide plugin". 
Máte někdo nějakou radu ? 
Díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
16 máj 2022 07:41 #26202 od Pastoman
Odpoveď od Pastoman na tému instalace cool tv guide openatv7.0rc
Sewa.
Je to tým že nie je enigma ako enigma.
Plugin ktorý inštaluješ musí byť kompatibilný s danou enigmou. Ty máš plugin pre enigmu postavenú na pythone 2 ako OpenATV 6.4, OpenPLI 87.x/8.x a pod. OpenATV 7.x je postavená na pythone 3, takže musí byť aj plugin pre python3 aten ešte zrejme autor pluginu neupravil pre túto enigmu. Takže sa musíš uspokojiť s OpenATV 6.4+Cool TV guide.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Olda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 máj 2022 08:44 #26203 od Olda
Odpoveď od Olda na tému instalace cool tv guide openatv7.0rc
Děkuji za rychlou odpověď, ještě by mě zajímalo, jestli se dá někde sledovat zda vyjdou nové verze tohoto pluginu. Informační banner, který se zobrazuje při zavření pluginu, odkazuje na stránky cooltvguide.com ale tyto stránky již nejspíš neexistují.

Děkuji

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
16 máj 2022 12:10 #26204 od peter
Odpoveď od peter na tému instalace cool tv guide openatv7.0rc
Jedine hľadať po fórach. Ale vyzerá to tak, že vývoj tohto pluginu tvorca ukončil, lebo už dlhšie nič nové nevydal.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Olda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.146 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu