× Voľná diskusia o satelitnej technike

Nový sat.prijímač

  • zuza5
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
25 nov 2020 18:27 #24861 od zuza5
Nový sat.prijímač bolo vytvorené zuza5
Dobrý deň.Chcel by som si kúpiť nový sat.prijímač.Teraz mám Gigablue X3 a chcel by som dačo nové s E2 4K, H265.Pozeral som na osvedčenú značku Gigablue napr.Gigablue UHD TRIO 4K alebo Gigablue UHD IP 4K DVB-S2X Single.Aký je medz nimi vlastne rozdiel.Alebo niečo iné linux s E2?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
26 nov 2020 08:37 - 26 nov 2020 08:39 #24863 od mod
Odpoveď od mod na tému Nový sat.prijímač
Oba majú HiSilicon Chipset, takže patria do skupiny tých prijímačov, ktoré majú najlepšie predpoklady pre multimediálne využitie. Funguje tam bezproblémov KODI, Netflix a dokonca majú už aj nový web prehliadač Chromium:


Rozdiel medzi nimi je v tom, že IP4K nemá displej, ale má vymenitelné tunery, čiže je dostupný v 5 variantách : satelity.ellano.sk/vyhladavanie/?produkt...ue+ip4k&fulltext=yes. TRIO je combo, čiže má dva pevné tunery pre satelit aj pre T2/C.

Takže ak je požiadavka na combo prijímač, treba voliť TRIO. Ak je požiadavka na jednotuner, alebo satelitný dvojtuner, tak model IP 4K.

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!
Posledný krát upravené:26 nov 2020 08:39 mod
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: zuza5

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
29 nov 2020 10:03 #24867 od satelit-zdenek
Odpoveď od satelit-zdenek na tému Nový sat.prijímač
jen na doplnění je duležite aby měl čtečku-na kartu, ci-slot na modul

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
29 nov 2020 17:19 #24868 od mod
Odpoveď od mod na tému Nový sat.prijímač
Tak to nemá ani jeden z nich. S CI slotom sú od Gigablue tieto 3 modely: satelity.ellano.sk/satelitne-prijimace/e...ltruj+produkty#tfilt

Prípadne iné značky 4K prijímačov s E2 a CI slotom: satelity.ellano.sk/satelitne-prijimace/e...ltruj+produkty#tfilt

Eshop satelitnej techniky Ellano.sk

www.satelity.ellano.sk

Sledovanie pay-tv bez právoplatného predplatného je nelegálne a zakázané zákonom! Nenesieme žiadnu zodpovednosť za obsah na týchto stránkach, aj keď to poškodí vaše zariadenie.
Každý súbor a informácie na týchto stránkach slúžia len na vzdelávacie účely!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • zuza5
  • Autor témy
  • Offline
  • Som tu nový
  • Som tu nový
Viac
30 nov 2020 18:40 #24869 od zuza5
Odpoveď od zuza5 na tému Nový sat.prijímač
Pozeral som na Zgemmu H9 Twin,ale čítam,že má problém s ovládaním motora.Už sa tento problém odstránil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.194 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu