Skúsenosti so Skytec

Viac
12 mar 2013 16:31 #2997 od povi
Odpoveď od povi na tému Re: Skúsenosti so Skytec
skúšal som 1080p,1080i aj auto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
12 mar 2013 17:01 #2998 od Bravo630
Odpoveď od Bravo630 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
a čo nepáči sa ti obraz ? ja som spokojný na 100% ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
18 mar 2013 19:25 #3091 od martinleso
Odpoveď od martinleso na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Ma niekto problem s prehravanim AVI suborov? Po prehrati cca 10 min. zaostava zvuk. Myslel som ze je to HDD ale robi to aj na inom type aHDD. Vymena FW nepomohla. Mam Jobi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
18 mar 2013 19:34 - 18 mar 2013 19:34 #3092 od Bravo630
Odpoveď od Bravo630 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
akú maš tam verziu softu:) ?
Posledný krát upravené:18 mar 2013 19:34 Bravo630

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
18 mar 2013 20:08 #3093 od martinleso
Odpoveď od martinleso na tému Re: Skúsenosti so Skytec
2.11.34 ale robilo to aj na starsich

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 mar 2013 11:40 #3135 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
kedy konecne bude novy FW pre skytec?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 mar 2013 11:55 #3136 od Radis
Odpoveď od Radis na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Nový firmware pro Skytecy bude uvolněn, až to distributor dovolí, přesnější termín zatím není známý. Vypadá to tak, že poslední verze která se testovala, tj. 2.11.45 uvolněna nebude a čeká se na vyšší verzi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 mar 2013 11:57 #3137 od kubik1977
Odpoveď od kubik1977 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
no parada hlavne ze sa mesiac pise ze v kratkej dobe bude vonku soft 2.11.44 a nakoniec pojde von soft 3.55.43 v roku 30000

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • TitusXX
  • Návštevník
  • Návštevník
21 mar 2013 13:15 - 21 mar 2013 13:16 #3138 od TitusXX
Odpoveď od TitusXX na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Neboj určite sa dočkáš.:lol:Chce to čas a pevné nervy.:side:
Posledný krát upravené:21 mar 2013 13:16 TitusXX

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
21 mar 2013 19:52 #3142 od noka315
Odpoveď od noka315 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
No ja som práve dnes preinštaloval FW. Doteraz som bežal na 2.11.30 ale už začínal mrznúť častejšie takže som natiahol 2.11.39. Inštalácia v poriadku zatiaľ žiadne zamrznutie:) , aj časy prepínania sú také isté ako doteraz(to by sa mohlo skrátiť!:( ). YouTube a WebZeal som ešte ani neskúšal, moc ho nepoužívam, mám totiž na tú istú plazmu aj PC pripojené a to je pohodlnejšie. Niekto tu písal že obraz nie je taký ako na Panthere, ale musíme si uvedomiť že ani cena :) nie je taká!!!! Ja keď som prvý krát zapol Kleio tiež som bol veľmi sklamaný,(predtým som mal Ferguson 8900HD) ale teraz to už ani nevnímam. Je mi jasné že za málo peňazí – málo muziky. I keď Skytec ponúka toho dosť! a ja som s ním veľmi spokojný. Som síce len obyčajný užívateľ a nie týpek čo stále vŕta do softu a nastavení, ani nemám na to čas. Problém prehrávania AVI som si všimol a riešil som to“ Pauzou“ na pár sekúnd a potom to išlo zasa chvíľu dobre. Ja veľmi využívam nahrávanie ktoré funguje možná na dve vypnutia od Decembra super:) !. Nerátam posuny času programov, lebo to EPG neovplyvní ale to riešim posunom času +30 min. A čo sa týka nového FW 2.11.44 alebo vyšší vyzerá to dobre:unsure: ale pre obyčajných smrteľníkov ako som ja, tam bude asi toho už moc. Asi to nebudem ani využívať, ale niekto sa určite najde!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
22 mar 2013 08:44 #3145 od martinleso
Odpoveď od martinleso na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Co sa tyka obrazu, ja som spokojny, ale jednym dychom musim dodat ze to nemam s cim porovnat.

Ked som sa pri kupe rozhodoval aky prijimac si vybrat, chybala mi takato diskusia. Kazdy kto si co kupil, iba to chvalil ... aby neaiel proti sebe ze kupil slabsi vyrobok?... neviem.

- preto som sa rozhodol zalozit tuto temu - aby sa sem pisali SKUSENOSTI so Skytec. Keby som sa niekde docital ze na Jobi su problemi s prehravanim AVI suborov, mozno by som porozmyslal o inom Skytec zariadeni - kludne aj drahsi.
- nechcem tym zhadzovat Jobi. Je to naozaj vydarene zariadenie (chce to vychytat muchy), len chcem povedat, ze by sa molo otvorene hovorit aj o nedostatkoch. Nikto to necaka od vyrobcu, ale bezni pouzivatelia by to mali robit. A tym aj tlacit na vyrobcu k naslednym krokom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
24 mar 2013 12:16 #3200 od angelonzv
Odpoveď od angelonzv na tému Mrznutie
Ahojte.
Prosim o radu som majitelom Kleio tri dni.Dva dni som bol spokojny skusal som externy hdd na prednom usb a islo vsetko ok, ale treti den som chcel zapojit externy hdd ha zadne usb a po zapojeni zamrzol. a teraz uz mrzne aj na prednom.hned ako ho pripojim zamrzne.podotykam ze dva dni isiel v pohode.
Prosim pomozte dnes som chcel pustat rodine videa a som sklamany ze to prestalo ist.
Dakujem za kazdu radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • zuzo
  • Návštevník
  • Návštevník
24 mar 2013 12:37 #3203 od zuzo
Odpoveď od zuzo na tému Re: Mrznutie
Skús prijímač reštartovať - aj zadným vypínačom. Prípadne pripájať a odpájať HDD len pri vypnutom prijímači.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
24 mar 2013 12:45 #3204 od angelonzv
Odpoveď od angelonzv na tému Re: Mrznutie

zuzo napísal: Skús prijímač reštartovať - aj zadným vypínačom. Prípadne pripájať a odpájať HDD len pri vypnutom prijímači.


skusil som nic . stale zamrzne.
nejde mi do hlavy ze kupim novu vec a funguje 2 dni?pritom som bol uisteny ze tam bude novy soft a vsetko bude v poriadku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
24 mar 2013 13:49 #3205 od lubo_1
Odpoveď od lubo_1 na tému Re: Skúsenosti so Skytec
Záleží na preferenciach.....
Treba povedať, že EPG je tragédia.
Soft je vcelku prívetivý a logický. Na Nerine to nahráva vcelku slušne aj dva programy súčasne.....
Ako alternatíva softu je Enigma2 - na tej problematicky funguje Scart (skôr nefunguje) a Enigma je ako Tamagoči - treba sa tomu venovať a presedieť mnoho hodín, kým to ako tak rozchodíš.
Internetové aplikácie neviem ohodnotiť - satelit používam na pozaranie programov zo satelitu a na internet mám PC a tablet.... ale vidím stále úpravy SW na Trubku, takže asi to moc domakané nieje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.262 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu