× Pokec o čomkoľvek

Záloha image.

Viac
29 sep 2021 18:34 #25693 od Jano
Záloha image. bolo vytvorené Jano
Dobrý deň,

mám VU+duo4k a chcel som si urobiť zálohu image na disk HDD, z nejakého dôvodu ju nechce vytvoriť .Poslednú som urobil 31.7.2021. tá prebehla bez problémov.
Teraz keď dám urobiť zálohu na disk , tak vytvorí súbory imageversion, kernel_auto.bin, noforce a dosť. Súbor  rootfs.tar.bz2 nevytvorí. Vypíše hlášku, že je málo miesta na disku, zlý cieľ zálohovania, neexistuje oprávnenie na zápis na zálohovacie zariadenie. r m:can´ stat /media/hdd/images/bi/rootfs.tar:imput/output error.  Dal som urobiť aj továrenské nastavenie, nepomohlo.
Keď dám urobiť zálohu na disk USB tak to urobí bez problémov. To znamená , že sa niekde  niečo prestavilo v nejakom súbore na disku HDD, netuším čo.
Nevie niekto poradiť čo stým?

Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

 
Viac
30 sep 2021 09:34 #25694 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Záloha image.
Sewa.
1, Skontroluj kde máš moutnutý HDD či je do media/hdd.
2.Skontroluj či má dostatok miesta(ale predpokladam že ho máš zle moutnutý).
3. Ked ti urobí na USB kde máš USB moutnuté?
Problém bude bud ozaj v nedostatku miesta alebo v zlom mounte HDD.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
30 sep 2021 18:31 #25695 od Jano
Odpoveď od Jano na tému Záloha image.
Disk je moutnutý do media/hdd. Miesta tam je 827 GB. Keď  tam dám USB tak ho moutnem na  media/hdd. Keď urobí zálohu na USB , tak prepnem zase disk do media/hdd a nič.
Keby nebol disk moutnutý do media/hdd tak by tam asi nezapísal ani tie súbory imageversion, kernel_auto.bin, noforce. Alebo sa mýlim?
Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Viac
01 okt 2021 06:54 #25696 od Blind Guardian
Odpoveď od Blind Guardian na tému Záloha image.
Tak potom máš niečo zle s HDD. Buď ho máš zle naformátovany, Skúsho inicializovať v prijímači a naformátovať na ext3, alebo je vadný HDD.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.188 sekúnd
Funguje na Kunena fórum
Nemáte ešte účet ? Zaregistrujte sa!

Prihláste sa do svojho účtu